DigimonTR Forum

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2146
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

MesajKonu: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Salı 01 Kas. 2016, 14:56

Şubat ayının 25'inde yayınlanacak olan serinin dördüncü filmi. Henüz piyasada olmadığı için ve önceki filmleri izlememiş kişiler olabileceği için posteri spoiler içine aldım. Çünkü gayet bariz spoiler'lar içeriyor Very Happy 

:

Baby(Bebek Seviyesi)

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 15
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/09/12
Yaş Yaş : 22
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   C.tesi 26 Kas. 2016, 23:57

Bahsi geçen 2015 çıkışlı ''Yeni Digimon'' film serisi olarak mı devam ediyor acaba? Konuyu yeterince takip edemediğim için uzak kaldım da biraz.
http://sahakenarindan.blogspot.com
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Çarş. 04 Ocak 2017, 20:40

Gullit demiş ki:
Bahsi geçen 2015 çıkışlı ''Yeni Digimon'' film serisi olarak mı devam ediyor acaba? Konuyu yeterince takip edemediğim için uzak kaldım da biraz.

Evet, asında baştan beri film formatında geliyordu, sadece kendi içinde bölümlere ayırmışlardı. Önümüzdeki ay 4. film yayımlanacak. ^^

Digimon Eğitmeni

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Salı 10 Ocak 2017, 19:20

Flood olacak ama, vatandaşın teki her nereden bulduysa yeni filmin ilk 5 dakikasının analizini yapmış. İlk sahne dışında pek kayda değer bir şey yok bence Razz 

İlk 5 Dk:

Digimon Eğitmeni

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5048
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 20

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Çarş. 11 Ocak 2017, 16:15

Foxy hep yüklüyor bunları. "Bokutachi no Digital World" sitesinde yayınlanıyor haberler genelde ilk olarak. Ya orası yada "With The Will". Ben izlememeyi tercih ediyorum hepsini tek seferde bölüme izliycem Very Happy

Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   C.tesi 14 Ocak 2017, 00:11

Ben With the Will'i tercih ediyorum, orası oldukça sağlam Very Happy Başka forumlar da vardı ama kapanıp gittiler, seneler önce Razz

Digimon Eğitmeni

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5048
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 20

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   C.tesi 14 Ocak 2017, 10:03

Aynen öyle. With The Will internetteki en sağlam Digimon komünitesi benim gözümde. Wikimon'da da parmakları var zaten. Very Happy Orda bir üyeliğim var bir zamanlar baya da aktiftim, orası burdan çok daha farklı içlerinde öyle adamlar vardı ki bizim burda kendi aramızda yaptığımız (keşke yapabilsek dediğimiz) şeyleri her gün çay kahve niyetine yapıp üzerine de başka işler yapıyolar.

Neyse konuyu dağıttım biraz üzgünüm Razz

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Bugün 06:44

Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Extract Failed hatası alıyorum!!!!!
» WTyi vistada açamıyorum
» pet alamıyorum
» Lütfen Oyunu Açamıyorum moderator ve adminler yardım edin lütfen