DigimonTR Forum

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ModelerHasan
In Trainig(Eğitim Seviyesi)

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 205
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/07/10
Yaş Yaş : 24

MesajKonu: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 16:11

Evet sitelerde çok rastlanan bişey bu bazı kendini akıllı sanan arkadaşlar bu tarz yola başvuruyorlar ama hepsinin Sonu Banned! Very Happy
Fazla uzatmıyacağım 2007 yılında Geçici olarak moderatörlük yaptığım bi siteden örnekler vericem Konu Paylaşıma açık sizlerde bu kendini Dahi sanan arkadaşların nasıl yöntemler kullandıklarını burada paylaşabilirsiniz Very Happy

1 - Aynı PC den 2 farklı İnternet tarayıcısından 2 Farklı Hesaba girmek:

Bu arkadaş Aralarındaki en akıllı kişidir aynı pc den 2 hesap açar 1 i ile TartışKötü Söz kullandımık bir konu yaratır (sözdee Very Happy) 2.cisi ile Konuya yorum yazar ama tuhaf olan şudur ki Adminlerin onun naptığını anlamayacağını sanır

1.ci Dahilik : 2 kişininde yorumları aynı IP den gelir Very Happy
2.ci Dahilik : Konuyu ikisinden başka tartışan yoktur öle ki bu adamlar ışık hızı ile yazı yazıp birbirlerinin ne yazdıklarını 10 saniye öncesinden görürler Örnek:

Kullanıcı1: şuan açık olan varmı?? saat: 02:01:50 yorum yazıldı!
---------------------------------------------------------------------------

Kullanıcı2: ben varım Smile saat: 02:01:52 yorum yazıldı!
---------------------------------------------------------------------------

Kullanıcı1: müsaaitsen sohbet edelim! saat: 02:01:54 yorum yazıldı!

Evet saat farkına bakacak olursak bu arkadaşların Psişik yeteneklere sahip olduklarını sanırız Farka dikkat Saat 2 yi 1 geçio saniye 50 diğer adam bu konuyu hangi ara gördü Very Happy

2 - Farklı PC lerden girmesine rağmen Her zaman yakalanan türler:

Kullanıcı1 sitede 100 mesaj a sahip biri seviye alması için bu adama 300 mesaj gerek
Bu aynı pc den yakalanacağını bilen tür ama farklı pclerden girdiğinde noolucağını bilmeyen biri:)

Kullanıcı1 adlı Zeki arkadaşımız farklı bir pc den Kullanıcı2 Adında yeni bir hesap açar
Kullanıcı1 ile açılmış bir konuda aniden yenikayıt olan Kullanıcı2 nickli bir üye yorum atar
Sohbet okadar ilerler ki 10 dk içinde kanka olurlar

Örnek:
--------------------------
Kullanıcı1 : Arkadaşlar bana şu konuda yardım edermisiniz (konu Meçhul Very Happy)

Kullanıcı2 : Kardeşim bu address teki link sorununu çözecektir.

Kullanıcı1 : sağol kardeş

Kullanıcı2 : önemli değil!

Yardım konuları cevap bulduktan sonra sonlandırılması gereken bir konudur ama bu konu işin içinden başka işler çıkarır

Kullanıcı2 : Eee Kanki hallettinmi? (2 mesaj da yeni gelen üye ile 100 mesaj a sahip Kullanıcı 1 10 dk içerisinde kanka olur ve ipler orada kopar başka bir üye konuya atlar)

Üye3122: Bu konuda banada yardım lazım bazı hatalar alıorum nedeni nedir?

Kullanıcı1: Cevap verildi arkadaşım okusana okuma özürlümüsün! (Kbirli bir arkadaşmış Very Happy)

üye3122: Pardon yenifarkettim ama hakaret etmene gerek yoktu

Kullanıcı2: Sanamı sorucam (Evet ipin ucunu kaçırdığı yer Bu arkadaşı Bu mesajdan Sonra Admin Kullanıcı1 ve Kullanıcı2 aynı kişiler olduğu tespit edilmiştir Süresiz Banned!)

Daha var ama siteleri biraz dolanmam gerek Bu kişiler gerçekten vardı Daha fazla rezil olmasınlar diye Nickleri vermek istemedim Very Happy

Yorumları bekliyorum!
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3998
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Yaş Yaş : 21
Nereden Nereden : Denizli

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 16:31

Sırf post kasmak için bu kadar uğraşan insanın aklından şüphe ederim Very Happy
Naruto
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2298
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 20

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 16:55

Hasan'dan bu tür şeyler kaçmaz zaten adam tespitci Very Happy
ModelerHasan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 16:58

Bi de bu dahiler sürüsünün korsancı versionu var onuda göstericem Very Happy
ModelerHasan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 17:21

Buda Konu çalmayı seven korsan türü ama konuda yazanlarıbile okumamş türlerden Very Happy

GTA San Andreasa mod yapım işini bırakmamın tek nedeni bu korsanlardır!
Naruto
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 17:24

Ahahaha adamlar aşmış abi ismini bile veriyorlar yuh yani Very Happy
ModelerHasan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 17:31

Hiç sorma hele bi tanesi vardı ModelerHasan benim sen kim oluon falan dedi bana Very Happy

Yorumları bekliyorum!
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2149
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 17:42

ahahahshdja Çok iyi ya. Very Happy Forumlarda da acayip adet var vatandaşların böyle şeyler yapmasını sağlayan. Very Happy Mesaj sayısını kastırmanın fayda etmediğini anlamak zor olmasa gerek. Very Happy Rep olayı zaten ayrı bir dünya. Very Happy Ama şu San Andreas korsanına ayrıca güldüm. Very Happy Verdin mi mahkemeye? Razz

Profesyonel Digimoncu

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 17:42

Ahahaha abi bir ara kage bunshin yaptında unuttun mu yoksa bounce
ModelerHasan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 17:45

Onu hiç sorma Mod ekibimdeki arkadaşlar yazdırdılar zaten deli oluoduk korsancılara Very Happy:D:D

Mahkeme davası gerçekten oluodu bi siteyi 3 günlüğüne kapattırmıştık
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 19:46

ModelerHasan demiş ki:
Hiç sorma hele bi tanesi vardı ModelerHasan benim sen kim oluon falan dedi bana Very Happy

Yorumları bekliyorum!

İyi güldüm yaa Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 22
Nereden Nereden : Antalya

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 19:47

Çok kötü ya. Very Happy Ben de zamanında adımı yazmadan konumu aldıkları için yaptığım bir çeviriyi bırakmıştım zamanında. Very Happy
ModelerHasan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 20:31

Benim ozaman düştüğüm duruma kimsenin düşmesini istemem Smile
Neyse Bu Dahi Arkadaşların nasıl yöntemlere başvurduğunu yazacak olan varmı?
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 774
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Çocukluktan Digimon Fanı

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 20:55

Harbi adam okumadan çalmış resmen. Neutral
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 22
Nereden Nereden : Antalya

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 21:52

Böyle salaklıklara rastladığımı pek hatırlamıyorum. Very Happy
ModelerHasan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Çarş. 26 Eyl. 2012, 22:13

Türkiye İnternet Federasyonu insanlık tarihinin en acıklı Fake Hesap ve İnternet Korsanı konularını gündeme aldı ve bu Dahilik Sıfatındaki Arkadaşların Neden böyle işlere kalkıştığını açıkladı!
1. Gösteriş Meraklıları
2. Umutsuzlar Cemiyetine Üye Olabilirler
3. Evde Kalmışlar Manita Yapmaya çalışıolar(Ne Alaka bende bilmiom Very Happy)
4. Kimsesizler
5. Yurttaş Olmak istiyolar
6. Zevk Meseleleri(Yanlış Anlaşılmasın Başkalarını Kızdırmak ile alakalı Very Happy)
7. Zulüm görmüş Azınlık soyundan gelmişolabilirler.
8. Size karşı bi garezleri olabilir(sık rastlanan bi durum)
9. Aile Sevgisinden Yoksun büyümüş Bilgisayarı Annesi İnternet Korsancılığınıda babası zanneden biri
10. Ben Buradayım Diyememesi
11. Okuldaki Kız arkadaşının msn ini alma mücaadelesi için
12. Üye olduğu Forumda Admin in PC sini Hackleme yöntemleri aramk için
13. Askerlikten sıyrılmak için (Saçmaladım bunu Very Happy)
14. Kıskançlık
15. Nefret
16. Kin(nefretle aynı kefeye koymayın Very Happy)
17. Yaşamı boyunca gelemediği mevkilere internette gelme çabası (çoğu sitelerde rütbeler var herhalde genel kurmay başkanı olmak istioarkadaş Very Happy)
18. Hepsi Bu kadar Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2423
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 04:31

okudumda koptum Very Happy abı post kasana sonucta odul vermıyoruz Very Happy
http://digimontr.9forum.biz
ModelerHasan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 04:58

Bunların Atıp-Tutan versiyonlarıda var oda bizim sitede Efsane imiş bi zamanlar Very Happy
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 07:17

ModelerHasan demiş ki:
Türkiye İnternet Federasyonu insanlık tarihinin en acıklı Fake Hesap ve İnternet Korsanı konularını gündeme aldı ve bu Dahilik Sıfatındaki Arkadaşların Neden böyle işlere kalkıştığını açıkladı!
1. Gösteriş Meraklıları
4. Kimsesizler
6. Zevk Meseleleri(Yanlış Anlaşılmasın Başkalarını Kızdırmak ile alakalı Very Happy)
9. Aile Sevgisinden Yoksun büyümüş Bilgisayarı Annesi İnternet Korsancılığınıda babası zanneden biri
14. Kıskançlık
15. Nefret
17. Yaşamı boyunca gelemediği mevkilere internette gelme çabası (çoğu sitelerde rütbeler var herhalde genel kurmay başkanı olmak istioarkadaş Very Happy)

Allah kahretmesin seni Very Happy
ModelerHasan

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 07:30

Bu arada söyleyimde Türkiye İnternet Federasyonunun yöneticisi benim tek kişilik bi kadrodan oluşuo Very Happy
Osmen

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 213
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/07/11
Nereden Nereden : Eskişehir

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 13:44

hahahahha gül gül öldüm
http://www.animefrm.com
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 14:05

ModelerHasan demiş ki:
1. Gösteriş Meraklıları
4. Kimsesizler
14. Kıskançlık
15. Nefret

3. maddenin şöyle bir tarafı var, forumlardan tandığım bir çok kız oldu aslında bir yerde girdiğin foruma bağlı olarak kendileriyle tanışabilme durumun mevcırt. Very Happy

13 cidden çok saçma olmuş Very Happy

17. madde heykır abilerimizin sitelerinde ve ismi lazım olmayan vatanşların sayfalarında bolca görünüyor. Very Happy Birbirlerine komutanım falan diyorlar oha. Very Happy

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 14:12

Bu Adamların BOT olanıda var Oyunchennemigibi bir sitede çok rastlandı bunlara

örn:
AkıllLider isim li yenibir kullanıcı forum a kaydolur. ilk önce herkezin yaptığı gibi tanışma bölümüne giripkendini tanıtır.

Aradan 10 dk sonra forumdaki konulara mesaj yazmaya başlar Ancak mesajlar Kopulacak derecede insanı kahkahaya boğar

Yardım Bölümü
-------------------------------
Yazan : Uyeyim1001
Arkadaşlar Assassins Creed Revolution oyunu hata verio bir sürücrack denedim olmadı sorun nerden kaynaklanıo sölermisiniz!

Yorumlar:
Uyeci92::
Aynı sorun bendede var yardım

Ve bizim adamımız girer

AkıllLider::
-----------------------------------------
Paylaşım için teşekkürler

Gülermisin Ağlarmısın bu adamlara Very Happy

Bu bahsettiğim adamın oyuncehennemindeki nickini forum u gezenler mutlaka bilmiştir Very Happy

Adam üye olduğu gün 30 dk de 500 mesaj kastı REKOR ! Very Happy ama hepsi Paylaşım için Teşekkürler oldu Very Happy Tabii Moderatorlerin yakalaması ile süresiz ban yedi geldiği gibi gitti açıkçası Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 14:18

Benim aklıma cesur gözü dönmüş üyelerden biri geldi. Ama yer forum değil. I can football oynardım bir ara. Kuzenim zorlamıştı. Orada kural gereği 2. bir üyelik açmak, üyeliği satmak yasaktı. Herkesin online olup maçlara girdiği bölümde alt tarafta sohbet bölümü var oynamış olanlar bilir. Bu sırada da iki yönetici online. Üyenin teki yöneticileri gördüğü halde aynen şunu yazmıştı; 2 üyeliğim vardı ikisini de sattım bunu da satıyorum! İlgilinen varsa pm atsın.

Kendisini o saatten sonra bir daha görmedim Very Happy

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   Perş. 27 Eyl. 2012, 14:20

Yorumsuzuzbiz Very Happy
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)   

Fake Hesaplar ile Mesaj Kasmaya çalışan akıllar nasıl Yakalanırlar (girin Gülmekten Ölün :D)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» HoTmaiL 2010 FaKemaiL
» Primeval Tanrıça; nasıl dünyayı yarattı Nil Nehri kökeni
» Sims3 Hakkında Bilgiler
» Deneme Mod , Mod , Super Mod , Yönetici ve Administrator'ün GörevLeri!
» Holy priest nasıl olmalı